S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
23 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Ohňostroje Olomouc
Ohňostroje Olomouc – tipy na kvalitní, bezpečnou a levnou pyrotechniku

Plánujete překvapení v podobě nádherného ohňostroje, který rozzáří noční oblohu všemi barvami? Máme vše, co potřebujete pro oživení večírku nebo oslavy pomocí zábavní pyrotechniky. Na trhu působíme už přes 20 let a nabízíme pouze prvotřídní výrobky, které zaručují výjimečné zážitky.

U nás máte jistotu, že všechny produkty splňují bezpečnostní standardy. Jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). Jejich použití je nejen bezpečné, ale také jednoduché. Pokud tedy hledáte ohňostroje v Olomouci, v našem e-shopu jste na správné adrese. Kromě velkého výběru je naší předností také rychlost doručení.


Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Vyberte si z bohaté nabídky ohňostrojů Olomouc

Najdete u nás pyrotechniku pro jakoukoliv příležitost. V sortimentu nechybí menší ohňostroje třeba pro zpestření víkendového grilování s rodinou, ale ani velkolepé světelné show s ohromujícími efekty. Kromě ohňostrojů nabízíme i světlice, dýmovnice, petardy, fontány a další druhy. Dokonce u nás pořídíte i legendární bouchací kuličky!

Zajímá vás, jakou podívanou vám daný produkt nabídne, abyste nekupovali „zajíce v pytli“? Mysleli jsme na to, proto je součástí popisku zboží také video, ve kterém si výsledný efekt prohlédnete dopředu.

Mezi nejoblíbenější ohňostroje Olomouc patří kompakty

Jestliže chcete hosty ohromit úžasnou světelnou show, doporučujeme vám především kompaktní ohňostroje. Díky nim připravíte představení plné barev a tvarů, za jaké by se rozhodně nestyděli ani profesionálové. Přitom tento typ nevyžaduje odborné znalosti či zvláštní oprávnění pro odpal.

Kompakt je vlastně takový ohňostroj na klíč. Krabice má většinou tvar kostky, která se skládá z různého počtu papírových ruliček slepených dohromady. To celé je sestava moždířů – uvnitř každého je jedna puma. Všechny jsou ale propojené jednou zápalnou šňůrou. Takže jakmile ji zapálíte, postupně se odpalují všechny pumy. Veškerá příprava vám tak zabere jen pár minut, kdy budete pouze hledat vhodnou rovnou plochu k umístění ohňostroje. Kompaktní ohňostroj si můžete vybírat jak podle typu efektu, tak i podle počtu ran. Menší řešení jich nabízí zhruba 20, od těch honosnějších se dočkáte i 200.