S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Ohňostroje Pardubice
Kde koupit kvalitní a bezpečné ohňostroje Pardubice?

Dopřejte hostům vašeho večírku nebo party jedinečný zážitek, na který jen tak nezapomenou – oživte jakoukoliv akci ohňostrojem! Přemýšlíte, kam pro něj zajít, abyste měli jistotu, že koupíte kvalitní produkt? Máme pro vás spolehlivý tip. Obraťte se na nás a vyberte si v našem zavedeném e-shopu. Na trhu působíme už více jak 20 let a jsme specialisté na prodej, distribuci a sestavování pyrotechniky všeho druhu.

Všechny výrobky v našem e-shopu splňují potřebné bezpečnostní standardy, jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). Navíc vám je dodáme za rekordně nízký čas, a to do 48 hodin po objednání. Pokud tedy na koupi pyrotechniky pospícháte, u nás se žádného zbytečného zdržení nemusíte obávat.


Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Ohňostroje Pardubice pro malé i velké akce

Nabízíme ohňostroje pro nejrůznější příležitosti. Ať už jím chcete překvapit rodinu během víkendového posezení nebo grandiózně zakončit důležité firemní setkání, u nás si určitě vyberete.

Sortiment zahrnuje kompaktní, zahradní i svatební ohňostroje, kompakty do W a další zajímavé druhy. Kromě toho v něm najdete i pyrotechniku, jako jsou petardy, římské svíce, fontány, světlice. Nezáleží na tom, jestli si jen chcete vychutnat pár menších efektů, nebo se pokochat několikaminutovým barevným koncertem na nebi, v našem e-shopu pořídíte vše potřebné. Snažíme se zboží neustále aktualizovat, abychom vám vždy přinášeli ty aktuálně nejzajímavější kousky na trhu. Vše si navíc můžete prohlédnout ve videu, které je součástí popisku produktu.

Zásady pro maximálně bezpečné použití

I když jsou naše ohňostroje skutečně bezpečné, vždy dodržujte bezpečnostní zásady, které se vážou k jejich použití. Zábavnou pyrotechniku umístěte na nehořlavý povrch, zajistěte ji proti převrácení a po zapálení ustupte do bezpečné vzdálenosti.

Také nezapomeňte na ohleduplnost vůči sousedům, zvířatům, starším lidem nebo pacientům v nemocnicích. Proto vždy dopředu přemýšlejte nad lokalitou, kde hodláte pyrotechniku odpalovat. Celou podívanou si určitě o to více užijete, když budete mít jistotu, že nikoho neruší.