S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Petardy Ostrava
Petardy Ostrava: prodej kvalitní a bezpečné pyrotechniky pro vaše akce

Nabízíme petardy pro Ostravu a okolí, se kterými se každá akce promění v nezapomenutelnou událost. Zábavní pyrotechnika už nepatří výhradně jen k Silvestru, své uplatnění nachází během celého roku. Dělobuchy skvěle doplňují sportovní a adrenalinové události a nejrůznější představení. U nás je pořídíte za skvělou cenu a navíc v prvotřídní kvalitě.

Na trhu úspěšně působíme už více jak 20 let. Kromě bohatých zkušeností vám proto dokážeme poskytnout velký výběr a hlavně produkty splňující všechny bezpečnostní standardy – jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). A dodáváme je do 48 hodin od objednání. Obraťte se na nás a mějte jistotu, že pořídíte zábavnou pyrotechniku od opravdových odborníků!

Tipy na nejlepší petardy v Ostravě

Nevíte, jaké petardy pořídit? Inspiraci najdete na následujících řádcích. Představíme vám žádané typy pyrotechniky s výraznými zvukovými efekty. Mezi těmito vybranými druhy rozhodně nesmí chybět Dum Bum petarda, jejíž výbuch vydává zvuk o síle až 119 decibelů. Obdobně silnou explozi nabízí například i La Bomba. O nic méně zábavný je i bouchající kobereček, který zapálíte a pak už si jen užíváte jednotlivé rány. Skvělé jsou i petardy Color Salute, u kterých se na začátku dočkáte nejprve malého světelného představení. A poté uslyšíte ohlušující ránu. Abyste vždy věděli, co kupujete, najdete u každého produktu na našem e-shopu video, ve kterém si můžete prohlédnout, co která pyrotechnika dokáže.

Jak už jsme zmínili v úvodu, možnosti využití petard jsou velmi rozmanité. Jak tedy můžete petardy využít?

  • jako doplněk klasických ohňostrojů
  • pro vytvoření parádní atmosféry při airsoftových a paintballových hrách
  • jako součást schválené fanouškovské choreografie při sportovních utkáních
  • jako originální efekt při focení v exteriéru
  • jako efekt pro nejrůznější představení – sportovní exhibice, výstavy aut a motorek apod.

DOPORUČUJEME OBLÍBENÉ PETARDY DUMBUM NEBO LA BOMBA

Petardy pyrotechnika

Nabídka ohňostrojů na svatbu