S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Dělobuchy prodej
Dělobuchy prodej: představujeme vám nejlepší petardy na trhu

Dělobuchy neboli dělové rány jsou známější pod svým dalším názvem, a to petardy. Pokud se právě po nějakých porozhlížíte a nevíte, jaké zvolit, nechte se inspirovat následujícími řádky. Popíšeme vám ty nejzajímavější kousky ze zábavní pyrotechniky se zvukovým efektem.

Petardy už dávno nejsou doménou výhradně silvestrovských oslav. Jejich využití je mnohem širší. Na dělobuchy například nedají dopustit účastníci airsoftových a paintballových bitev, kde dokážou umocnit atmosféru a autenticitu zážitku. Zabaví i při zahradních party a dalších podobných příležitostech. Často jsou také součástí rekonstrukcí bojů a historických představení. Petardy tak jednoznačně patří k zábavě všeho druhu.

Trojice nejzajímavějších – Dum Bum, La Bomba, Bouchající koberec

Jestliže chcete vyzkoušet královnu mezi dělobuchy, určitě si pořiďte petardu Dum Bum. Co je na ní tak výjimečného? Rozhodně zvukový efekt, který dosahuje síly 119 decibelů, což už je pořádná rána. Kromě toho se můžete těšit i na parádní záblesk.

Obdobně vás nadchne i petarda La Bomba. Její název mluví za vše. Silná exploze doplněná o záblesk, to vám nabízí tento velmi oblíbený dělobuch. Jak Dum Bum, tak La Bomba spadají do třetí pyrotechnické kategorie, jejich prodej je tak možný osobám od 21 let.

Třetím perfektním tipem na vynikající dělobuch je bouchající koberec. Stačí zapálit knotek a dočkáte se až stovek ran. Určitě vám budou připomínat zvuk samopalu. A to vše může trvat i více jak minutu, záleží, jaký kobereček zvolíte. Patří do druhé pyrotechnické kategorie, takže si ho mohou koupit osoby od 18 let.

Kde hledat prodej bezpečných dělobuchů?

Od petard byste měli žádat nejen skvělý efekt, ale především kvalitu, od které se odvíjí i bezpečnost. Vždy je proto nejvhodnější nakupovat jen u specialistů, kteří mají osvědčené produkty. Takové najdete v našem e-shopu. Všechny jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). Najdete je přehledně uspořádané do kategorií a jejich popisek vždy zahrnuje video, ve kterém si můžete konkrétní efekt prohlédnout. Na nás se můžete stoprocentně spolehnout, na trhu úspěšně působíme už od roku 1995.

DOPORUČUJEME PROZKOUMAT NABÍDKU PETARD A KOBERCŮ

Petardy a koberce

Nabídka ohňostrojů na svatbu