S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Ohňostroje online Brno
Ohňostroje online Brno

Pořádáte zahradní party, narozeninovou oslavu, svatbu nebo firemní večírek? Prohlédněte si náš e-shop, ve kterém vám nabízíme online prodej ohňostrojů s bohatým výběrem zábavní pyrotechniky. Spolehnout se můžete na kvalitu a bezpečnost našich produktů a nízké ceny. Na noc s ohňostrojem od nás nezapomene z vašich hostů a členů rodiny jediný.

Pokud si vybíráte ohňostroj online v Brně, měli byste se v prvé řadě řídit velikostí akce či oslavy, kterou hodláte pořádat. Pro malou a neškodnou zábavu na zahradě pro vás máme různé petardy a římské svíce, pro zahradní party či firemní večírky poté bohatý výběr kompaktních ohňostrojů o různém počtu ran. Naše kompaktní ohňostroje začínají někde na 20 ranách (pro malé akce) a končí na velkých baleních s 200 ranami. Jsou tedy odstupňovány tak, abyste si mohli vždy vybrat tu pravou sestavu.

 

Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje

 

Ohňostroje online Brno: profesionální ohňostroje, se kterými dokáže zacházet každý

Naše kompaktní sestavy prosím postavte na rovnou a nehořlavou plochu, abyste eliminovali riziko požáru. Dále nezapomeňte zabezpečit bezpečnostní okruh (ten se liší podle typu vámi zvoleného ohňostroje – řiďte se instrukcemi v dodaném návodu). Pak už jen stačí zapálit připravenou zápalnou šňůru a kochat se přehlídkou barevných explozí. S námi si můžete pořídit opravdu parádní ohňostroj pro výjimečné chvíle a nemusíte se přitom zruinovat.

V našem e-shopu najdete zábavnou pyrotechniku od 1. po 3. pyrotechnickou kategorii. Zboží označené CAT 1 je k prodeji od 15 let. Dříve byla označována jako „dětská“ pyrotechnika I. třídy. CAT 2 znamená zboží, které můžeme prodávat zákazníkům od 18 let. Jde tedy o kategorii, která odpovídá starší II. třídě zábavné pyrotechniky. Zboží označené CAT 3 vám rádi prodáme, pokud již vám bylo alespoň 21 let (jde tedy o kategorii odpovídající staršímu označení III. třídy).

Prodejem zábavní pyrotechniky se zabýváme již více než 20 let, proto vám vždy dokážeme nabídnout kvalitní, bezpečnou a jednoduše ovladatelnou pyrotechniku za skvělé ceny. Sledujte náš e-shop, vždy v něm najdete něco nového.


Jak vybrat vhodný ohňostroj?

JAKÝ VLIV MÁ PRŮMĚR MOŽDÍŘE (RÁNY) U KOMPAKTNÍHO OHŇOSTROJE?


Jednoduše řečeno, čím větší průměr moždíře (rány) ohňostroj má, tím vyšší dolet a velikost efektu na obloze.