S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Ohňostroje online Praha
Ohňostroje online Praha

Hledáte pestrou a cenově dostupnou nabídku ohňostrojů a zábavné pyrotechniky online v Praze i jinde? Chystáte se uspořádat večírek, party, oslavu, Silvestrovskou zábavu nebo jinou akci, která se bez barevného ohňostroje na noční obloze zkrátka neobejde? Prohlédněte si naši nabídku kompaktů, zahradních ohňostrojů a další zábavné pyrotechniky, mezi kterými jistě najdete svého favorita.

Chcete návštěvníky své akce ohromit profesionálně vypadajícím ohňostrojem, ale nechce se vám najímat pyrotechniky na jeho odpálení? Žádné strachy – naše kompaktní sady ohňostrojů nemusíte nijak složitě sestavovat, manipulaci s nimi zvládne každý (ovšem minimálně od 21 let). Jednoduše položíte ohňostroj na nehořlavý podklad a zapálíte šňůru – za pár vteřin můžete z bezpečné vzdálenosti pozorovat nádherný pestrobarevný ohňostroj.


Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Bohatý výběr ohňostrojů online Praha za rozumné ceny

Mezi našimi ohňostroji najdete také bohatou nabídku kompaktů o různých počtech ran. Kompaktní ohňostroj je vlastně jakýsi domácí ohňostroj na klíč. Jde o kostku složenou z velkého množství papírových roliček slepených dohromady. Kostka tvoří soustavu hmoždířů, kdy v každém je jedna puma. Celý systém propojuje jediná zápalnice tak, aby postupně došlo k odpálení všech pum. Díky tomu si můžete kompaktní ohňostroj zapálit sami a nepotřebujete k tomu asistenci pyrotechnika či rovnou celé firmy. V naší nabídce kompaktní pyrotechniky najdete jak malé ohňostroje na oslavu s 23 ranami, tak i velké multikaliberní ohňostroje, které mají klidně třeba i dvě stě ran. Taková pyrotechnika na oslavu umožňuje uspořádat ohňostroj, který téměř dosahuje velkoleposti profesionální světelné show.

Pokud tedy hledáte ohňostroje online v Praze a chcete si zorganizovat efektní ohňostroj za rozumné peníze, prohlédněte si naši nabídku kompaktů, jistě si vyberete. Samoobslužné ohňostroje pro vás vytváříme z pečlivě vybraných pyrotechnických efektů. Ohňostroje skládáme z několika pyrotechnických kostek, kde každá z nich disponuje unikátními pyrotechnickými efekty. Tyto ohňostrojné moduly poté propojíme navzájem zápalnou šňůrou tak, aby se během show odpalovaly jedna za druhou. Mezi jednotlivými efekty tak nenastanou zbytečné prodlevy. Nachystání našich ohňostrojů je navíc velmi snadné – zabere vám asi jen 2 minuty. Stačí je vyndat z krabice, rozbalit a zapálit zápalnou šňůru.


Jak vybrat vhodný ohňostroj?

JAKÝ VLIV MÁ PRŮMĚR MOŽDÍŘE (RÁNY) U KOMPAKTNÍHO OHŇOSTROJE?


Jednoduše řečeno, čím větší průměr moždíře (rány) ohňostroj má, tím vyšší dolet a velikost efektu na obloze.