S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Ohňostroje Praha
Sháníte ohňostroje Praha? Kde koupit kvalitní a bezpečné?

Zábavní pyrotechnika umí i z jinak nudné akce udělat velkolepou a nezapomenutelnou událost. I proto je tolik oblíbená. Pokud však nechcete riskovat bezpečí vás i diváků, určitě se při jejím výběru neohlížejte pouze na cenu. Ty nejlevnější produkty na tržnicích a dalších podobných místech v tom lepším případě nepřinesou očekávaný efekt, v tom horším způsobí nějaký problém. Kam tedy zamířit pro ohňostroje v Praze, abyste měli jistotu, že jste nakoupili nejen výhodné, ale především bezpečné výrobky?

Zavítejte do našeho e-shopu, kde najdete bohatý výběr, skvělé ceny a především zboží schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). Máte tak jistotu, že splňuje bezpečnostní standardy a nabídne vám prvotřídní a bezproblémový zážitek. Navíc vám ho dodáme raketovou rychlostí, a to do 48 hodin od objednání.


Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Ohňostroje Praha oživí nejen silvestrovskou oslavu

Zábavní pyrotechniku si mnozí spojují hlavně s koncem roku. Pravdou ale je, že stále častěji se stává součástí i spousty jiných událostí. Sepsali jsme pro vás výčet, kterým se můžete třeba i inspirovat.

Ohňostroj originálně zpestří:

  • narozeninovou party
  • víkendové grilování
  • oslavu výročí
  • žádost o ruku
  • svatební hostinu
  • firemní večírek či teambuilding
  • charitativní akci
  • nejrůznější městské a obecní slavnosti
  • Filipojakubskou noc s pálením čarodějnic
  • a mnoho dalších všedních i významných událostí

Nejoblíbenější kompakty nabízí až 200 ran

Najdete u nás zahradní i svatební ohňostroje nebo velmi žádané kompaktní sady. Ačkoliv vám zajistí velkolepou podívanou, jako kdyby ji připravili profesionálové, jejich obsluha je velmi snadná a nepotřebujete k ní žádné odborné znalosti. Stačí jen najít vhodnou rovnou plochu k umístění a pak zapálit zápalnou šňůru.

Postupně dojde k odpálení jednotlivých pum, které rozzáří oblohu barevným koncertem. Menší provedení mají zhruba 20 ran, ta nejbohatší až 200. Podívejte se na videa, která najdete u každého produktu, a uvidíte, na jaké nádherné efekty se můžete po odpálení těšit.

Chtěli byste něco opravdu unikátního? Pak vyzkoušejte ohňostroj na míru. Připravíme vám ho přesně podle vašeho přání, třeba i tak, aby vybuchoval do taktu hudebního doprovodu. Obraťte se na nás a rozhodně nebudete zklamaní.