S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Petardy Plzeň
Petardy Plzeň: 3 nejoblíbenější typy, které na vaší akci nesmí chybět

Sháníte petardy v Plzni a okolí, ale neumíte se rozhodnout, jaký druh zvolit? V tomto článku vám poradíme. Představíme vám ty nejoblíbenější typy, které jsou zárukou vynikající zábavy při nejrůznějších příležitostech.

Pyrotechnika je skvělým tipem, jak zpestřit večírek, fandění nebo nějaké adrenalinové představení. Dávno už nepatří jen k silvestrovským oslavám, v současné době je doplněk mnoha obyčejných i důležitých událostí. V pomyslném žebříčku oblíbenosti se dlouhodobě na předních místech drží petardy. Na trhu je k dostání spousta typů, liší se efekty nebo způsobem použití, jedno ale mají společné – každá akce, do které je zapojíte, bude mít opravdové grády!

1. La Bomba

Petarda s příhodným názvem má většinou v popisku napsáno, že nabízí extra silnou ránu. Ale tento zvukový efekt není vše. Dočkáte se i skvělého záblesku, který ještě umocňuje celkový dojem. Zapálíte knotek, odhodíte do bezpečného prostoru ve vzdálenosti okolo 10 metrů a můžete se těšit na očekávaný výbuch, ke kterému dojde po cca 5–10 vteřinách. Spadá do 3. pyrotechnické kategorie, prodej je tedy možný osobám od 21 let.

2. Dum Bum

Kdo by neznal legendární petardu Dum Bum? Pyšní se zvukovým efektem o síle až 119 decibelů. Navíc je exploze doplněna ještě o viditelný záblesk. Stejně jako předchozí typ, i Dum Bum patří do 3. pyrotechnické kategorie. Můžete ji zakoupit, pokud vám už bylo 21 let.

3. Bouchací kobereček

Když tuto pyrotechniku zapálíte, během chvilky se dočkáte efektu, který vám může připomínat zvuk samopalu. Koberec může mít až 1 000 ran, které vám zajistí zábavu trvající okolo jedné minuty. Celý zážitek ještě doplňují záblesky, které doprovázejí jednotlivé výbuchy. Tato petarda patří do 2. pyrotechnické kategorie, mohou ji tak koupit osoby od 18 let věku.

Kde koupit bezpečné a kvalitní petardy Plzeň?

Vyvarujte se nákupu na tržnici nebo v nespecializovaném obchodě. Výrobky od těchto prodejců mohou být nespolehlivé a nebezpečné. Jistotu kvality budete mít v našem e-shopu. V oboru působíme již od roku 1995 a všechny naše produkty jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). Navíc je dodáme nejpozději do 48 hodin od objednání.

DOPORUČUJEME OBLÍBENÉ PETARDY DUMBUM NEBO LA BOMBA

Petardy pyrotechnika

Nabídka ohňostrojů na svatbu