S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Pyrotechnika Ostrava
Pyrotechnika Ostrava – vybavení pro malé i velké ohňostroje

Zábavná pyrotechnika představuje ideální způsob, jak připravit na večírku, party nebo oslavě nezapomenutelné překvapení. Když se nebe nad hlavami hostů rozzáří všemi barvami, o skvělý zážitek je postaráno!

U nás najdete pyrotechnické vybavení pro akce všeho druhu. Sortiment zahrnuje drobnou pyrotechniku i velkolepé kompaktní sady ohňostrojů, které poskytnou podívanou jako profesionální světelné show. Pokud tedy hledáte kvalitní pyrotechniku v Ostravě, obraťte se na nás, jsme specialisté, kteří vám se vším rádi poradí.

 

Snadný výběr pyrotechniky

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Pyrotechnika Ostrava je maximálně bezpečná

Na trhu úspěšně působíme již více jak 20 let a máme bohaté zkušenosti. U nás máte jistotu, že výrobek splňuje všechny bezpečnostní standardy. Naše produkty jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). Navíc u nás nakoupíte za velmi příznivé ceny.

Od petard až ke kompaktním sadám s ohromujícími efekty

Rozmanitá nabídka našeho e-shopu obsahuje vše, na co si vzpomenete. Máme zábavní pyrotechniku pro zpestření víkendových chvil, například petardy, koberce, římské svíce a další, ale i zboží určené pro slavnostní a jinak výjimečné příležitosti. Společným znakem všech produktů je nejen již zmiňovaná bezpečnost, ale také jednoduché použití. S odpálením si tak bez problémů poradí i osoba, která bude něco takového dělat třeba úplně poprvé.

Tu nejúžasnější zábavu vám zajistí zejména kompaktní ohňostroj, u kterého stačí jen zapálit zápalnou šňůru a pak už jen sledovat, jak se na obloze rozehraje barevný koncert. Zaručujeme vám, že nadchne každého účastníka vaší akce bez ohledu na věk. Vyberte si menší provedení s cca 20 ranami nebo vsaďte na monumentálnější představení, které vám poskytnou kompakty s 200 ranami. Nevyžadují žádnou složitou instalaci, ani odborný dohled. A abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, přidali jsme ke každé pyrotechnice video. Prohlédněte si dopředu, jakým efektem se budete kochat!

A aby toho nebylo málo, nabízíme vám také ohňostroje na míru. Jestliže vám tedy standardní nabídka pyrotechniky v Ostravě  nestačí, řešení na klíč je tou správnou volbou pro vás.