S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Pyrotechnika Plzeň
Pyrotechnika Plzeň promění i všední chvíle v nezapomenutelné

Abyste své přátele ohromili perfektní ohňostrojovou show, která na obloze rozehraje dechberoucí barevnou symfonii, nemusíte si najímat pyrotechniky. Stačí zavítat do našeho e-shopu a vybrat si z bohaté nabídkykompaktních sad. Nevyžadují žádné složité sestavování a manipulaci s nimi zvládne každý. Jedinou podmínkou je, aby ohňostroj obsluhovala a odpalovala dospělá osoba.

 

Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Pyrotechnika Plzeň se skvěle hodí pro nejrůznější příležitosti

Ohňostroje si většina spojuje především se Silvestrem a dalšími podobnými oslavami. Pravdou ale je, že taková úžasná podívaná dokáže zpestřit i jiné chvíle. Hitem poslední doby je pyrotechnika jako součást narozeninového překvapení či originální žádosti o ruku.

Dostává se ale i do adrenalinových aktivit – typickým příkladem jsou airsoft bitvy, kde petardy a dělobuchy simulují reálné podmínky bojů a přispívají k ještě intenzivnějšímu prožitku.

Fantazii se ale meze rozhodně nekladou, proto vám můžeme naši kvalitní a bezpečnou pyrotechniku doporučit i pro zcela běžné okamžiky, které by si zasloužily trochu okořenit nějakou neokoukanou zábavou.

 

Jak vybrat vhodný ohňostroj?

JAKÝ VLIV MÁ PRŮMĚR MOŽDÍŘE (RÁNY) U KOMPAKTNÍHO OHŇOSTROJE?


Jednoduše řečeno, čím větší průměr moždíře (rány) ohňostroj má, tím vyšší dolet a velikost efektu na obloze.

Kompaktní ohňostroj –profesionální show u vás na zahradě

Jak už jsme zmínili v úvodu článku, jedinečnou zábavu vám zajistí kompakty neboli kompaktní ohňostroje. Představit si ho můžete jako řešení na klíč, ke kterému nepotřebujete žádné složité přípravy a postupy.

Obvykle jde o balení ve tvaru krychle, která se skládá s několika papírových roliček slepených dohromady. To celé je systém pum, které propojuje jedna zápalnice. Stačí tedy jednou škrtnout sirkou a dalších několik vteřin či minut se kocháte sestavou objevujících se a mizících obrazců, které rozzařují oblohu.

Najdete u nás menší typy s cca 20 ranami i multikaliberní ohňostroje nabízející klidně i 200 ran. Pokud vás tedy zajímá pyrotechnika Plzeň, abyste mohli připravit jedinečnou podívanou, jsme tu pro vás. Nabízíme vysoce kvalitní produkty schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). Máme přes 20 let zkušeností, takže vám vždy ochotně, rádi a fundovaně poradíme, abyste svým hostům a blízkým zajistili opravdu monstrózní zážitek.