S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Zábavní pyrotechnika Brno
Pyrotechnika zábavní Brno udělá dojem na každé oslavě či večírku

Už vás nebaví nudné party a rodinná setkání se stále stejným scénářem? Víme, jak stoprocentně oživit jakoukoliv oslavu. Je jedno, zda se jedná o výročí, narozeniny či třeba obyčejné víkendové grilování, zaručeným receptem na skvělý zážitek je zábavná pyrotechnika.

Už od roku 1995 se zabýváme prodejem a distribucí ohňostrojů, petard, římských svící a dalších produktů, které udělají dojem a promění i jinak obyčejné chvíle na nezapomenutelné. Nabízíme kvalitní a bezpečné výrobky za příznivé ceny. Vše najdete přehledně uspořádané v našem e-shopu, který pro vás pravidelně doplňujeme a aktualizujeme. Ve specifikacích jednotlivých druhů zboží najdete u většiny také video, ve kterém si můžete prohlédnout výsledný efekt.

Tip na osvědčenou zábavní pyrotechniku Brno: kompaktní ohňostroje

K nejoblíbenějším typům zábavní pyrotechniky se řadí kompaktní sestavy, které vám poskytnou podívanou jako od profesionálů. Přitom je ale jejich obsluha snadná a odpálení zabere jen pár vteřin.

Kompaktní ohňostroj je obvykle ve tvaru kostky, která se skládá z různého počtu ruliček neboli pouzder s pumou uvnitř. K jednotlivým částem vede jedna zápalnice. Tu stačí zapálit a poté už se jednotlivé druhy efektů objevují na obloze. Menší sestavy disponují zhruba 20 ranami, ty největší až 200.

 

Snadný výběr pyrotechniky

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Obsluhu zvládne každý

Nezapomeňte si vždy přečíst návod k použití, který je součástí balení. Kompakt je nutné postavit na rovnou a nehořlavou plochu. Myslete také na bezpečnostní okruh, aby nikdo z diváků nepřišel k žádné újmě. Jakmile jste připraveni, zapálíte zápalnou šnůru a je to.

V našem elektronickém obchodě nabízíme zábavní pyrotechniku první, druhé i třetí kategorie. Toto označení nahradilo dřívější rozlišení na třídy. K jednotlivým typům se následně vztahuje věkové omezení, které uvádíme ve stručném přehledu dále.

  • Produkty kategorie I. – prodej možný osobám od 15 let
  • Produkty kategorie II. – prodej možný osobám od 18 let
  • Produkty kategorie III. – prodej možný osobám od 21 let