S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Zábavní pyrotechnika Ostrava
Zábavní pyrotechnika Ostrava: tip na skvělé oživení oslavy nebo večírku

Když se řekne zábavná pyrotechnika, většina z vás si asi představí silvestrovskou noc, kdy se úderem půlnoci nebe rozzáří všemi barvami a ulice postupně zahalí dým z odpálených ohňostrojů. Víte ale, že si takto velkolepě můžete zpestřit třeba i oslavu narozenin či zahradní party?

Ohňostroje už dávno nejsou doménou jen velkých událostí. V poslední době získávají na popularitě i při méně slavnostních příležitostech. O to intenzivnější zážitky ale tyto jinak běžné okamžiky přinášejí. Jestliže tedy hledáte způsob, jak v Ostravě a okolí udělat ze všedních chvil výjimečné, zavítejte na náš e-shop a vyberte si zábavní pyrotechniku podle vašeho gusta.

 

Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Žádost o ruku, teambuilding, narozeniny – pyrotechnika nadchne všude

Zvukový a světelný efekt, který odpálením vznikne, není tím jediným důvodem, proč byste měli pyrotechniku zařadit mezi nezbytnosti na vaši oslavu nebo jinou podobnou akci. Když své hosty překvapíte úžasnou pyrotechnickou show, uděláte fantastický dojem. Bude vidět, že vám na jejich spokojenosti opravdu záleží – a o to především jde, o příjemné emoce. Ať už tedy chystáte jakýkoliv program, pyrotechnika by na něm neměla chybět.

Jakou zábavní pyrotechniku Ostrava zvolit?

Nabízíme rozmanité produkty, které se hodí pro oživení nejrůznějších situací. Jestliže hledáte něco na zábavu pro víkendový večer, vyzkoušejte petardy a římské svíce. Na pohodové rodinné grilování nebo důležitý firemní večírek se zásobte kompaktními ohňostroji, které se liší počtem ran. V našem sortimentu nechybí ani balení s 200 ranami a sestavy i pro náročné diváky.  I když je jejich efekt na úrovni profesionálních světelných show, obsluha je velmi snadná. Stačí je jen vybalit z krabice, postavit na bezpečné místo a zapálit zápalnou šňůru. Pak už se budete jen kochat pohledem na měnící se tvary a barvy na noční obloze.