Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
JSME TU PRO VÁS 8.00-22.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Barevné dýmovnice
Jak vytvořit zajímavý kouřový efekt? Vyzkoušejte barevné dýmovnice!

Existuje mnoho druhů zábavní pyrotechniky, k těm nejzajímavějším rozhodně patří dýmovnice neboli ruční dýmové granáty. A u těch, které produkují barevný kouř, to platí dvojnásob. Barevná kouřová clona je efektní a neotřelá a nachází využití při nejrůznějších venkovních akcích.

Dýmovnice můžete znát z fotbalových utkání, kde je hojně využívají fanoušci při fandění. Zábavu a výjimečný zážitek však vnášejí i do mnoha dalších událostí. Zkuste s nimi zpestřit například airsoftovou nebo paintballovou bitvu či zahradní party, všichni budou nadšení. Obdobně lze barevné dýmovnice doporučit například fotografům, kteří hledají nový námět na exteriérové focení. A takto bychom mohli s výčtem pokračovat dále.

Tipy pro nákup barevných dýmovnic

Abyste byli s efektem spokojeni, kupujte dýmovnice pouze ve specializovaných obchodech, kde vám dokážou fundovaně poradit s výběrem. Stěžejní podmínkou je samozřejmě kvalita a bezpečnost. Pokud chcete mít záruku prvotřídního výrobku, navštivte náš e-shop s velmi širokým sortimentem.

Vybírejte nejen podle barvy kouře, ale také podle doby, po kterou bude pyrotechnika produkovat dým. Některé to zvládnou půl minuty, jiné celou minutu. Nezapomínejte ani na to, že dýmovnice spadají do kategorie P1 – ostatní pyrotechnické výrobky, které mohou nakupovat osoby starší 21 let.

Spolehlivost našich barevných dýmovnic a ostatních produktů dokládá to, že jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). Máte tak stoprocentní jistotu, že splňují nezbytné bezpečnostní standardy.

S volbou nejvhodnější pyrotechniky pro vaši akci vám rádi pomůžeme. Máme za sebou více jak 20leté zkušenosti, které nás řadí mezi špičky v oboru. Kromě dýmovnic u nás najdete petardy, římské svíce a ohňostroje všeho druhu. Naší největší chloubou jsou kompakty, se kterými i doma na zahradě uspořádáte dechberoucí světelnou podívanou. Jednoduše je umístíte na vhodné místo, zapálíte zápalnici a pak už se jen kocháte pohledem na rozzářené nebe. Všechny pumy, které ohňostroj obsahuje, se totiž postupně odpalují i bez vašeho přičinění.

DOPORUČUJEME RDG DÝMOVNICE

KVALITNÍ BAREVNÉ DÝMOVNICE S MOHUTNÝM KOUŘOVÝM EFEKTEM

barevné dýmovnice RDG

Nabídka ohňostrojů na svatbu

RYCHLÝ KONTAKT

 

+420 602 671 452

+420 541 241 438

obchod@ohnostrojekralik.cz

 

Po-Pá: 7:30 - 22:00 h

So-Ne: 8:00 - 20:00 h

logo

 

Kvalitní nabídka ohňostrojů a ohňostroje na zakázku

 

© 2020 OhnostrojeKralik.cz