Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
JSME TU PRO VÁS 8.00-22.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. OHŇOSTROJ NA MÍRU
Ohňostroje na míru

 

Pořádáte svatbu, velkolepou narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo slavíte jinou významnou událost? Chcete, aby byl zlatým hřebem vašeho večera fantastický ohňostroj, který splní všechny vaše představy? Pokud vás standardní nabídka zábavní pyrotechniky neuspokojuje a hledáte něco opravdu extra, ideální volbou jsou naše ohňostroje na míru.

Co byste měli zvážit, než si ohňostroj na klíč objednáte?

Posuzovat ohňostroje čistě podle velikosti není profesionální ani přesné. Každý ohňostroj je jiný a jeho výslednou podobu ovlivňuje řada faktorů. Než tedy začnete poptávat ohňostroj na míru, měli byste se nejprve rozhodnout, jak dlouho by měl podle vás trvat.

To záleží nejen na výši finančních prostředků, ale také třeba na typu akce, kterou má ohňostroj doprovázet. Při oslavách příchodu nového roku budou diváci patrně čekat delší ohňostroj než třeba během večírku na vaší zahradě.

Jaký typ pyrotechniky a ohňostroje zvolit? Nabízíme:

Někteří zákazníci také například požadují nakomponování ohňostroje na hudební doprovod – to je zvláště působivé na svatbách, kde je každý výbuch ohňostroje sladěn do taktu s hudbou. Je samozřejmostí, že pokud požadujete takovýto charakter ohňostroje, je třeba si jej nechat vytvořit raději s patřičným předstihem. Další položkou, kterou byste měli důkladně zvážit, je množství odpalovaných výrobků (raket, kulových pum apod.) za minutu a typ efektů, které budete požadovat. Tyto dva faktory spolu úzce souvisí – pokud například budete chtít, aby svatební ohňostroj vytvořil na nebi vaše iniciály, jsou lepší delší intervaly, aby byl efekt dobře vidět.

Na jakém místě budete chtít ohňostroj odpalovat?

Tento bod byste neměli podceňovat. Je dobré si předem zjistit, zda na vámi zvoleném místě je vůbec odpalování ohňostrojů povoleno. Například v Praze je už v současnosti kvůli nařízení ochranářů zakázáno odpalování ohňostrojů z pontonů na Vltavě. V blízkosti vámi zvoleného místa by se také neměly nacházet domovy důchodců, útulky pro zvířata a další instituce, které pro svůj provoz vyžadují ticho.

Vaši představu ohňostroje na míru s vámi důkladně prokonzultujeme a až poté se pustíme do návrhu a přípravy pyrotechniky. Každý ohňostroj komponujeme jako naprostý originál s ohledem na konkrétní událost. Postaráme se také o kompletní servis, povolení příslušných úřadů, pojištění proti škodě a úklid po akci.

Kde děláme

Ohňostroj na míru vytvoříme kdekoliv v rámci České republiky. V našich referencích můžete vidět místa po celé republice, kde jsme již ohňostroje na míru realizovali.

Jak děláme ohňostroj na míru?

Ohňostroj navrhneme dle Vašich požadavků, aby vyhovoval stylu Vaší akce či oslavy a odpaly probíhaly synchronizovaně s hudebním doprovodem dle Vašeho zadání.

Kolik ohňostroj na klíč stojí?

Každý ohňostroj se liší ve složitosti zadání, množství spotřebovaného materiálu a náročnosti na přípravu. Cenu ovlivňuje mnoho proměnných, proto není možné jednoduše ohňostroje na míru rozdělit do jakýchsi "balíčků" a nacenit jej bez Vašeho zadání. Cenu Vám zdarma rádi spočítáme ještě před realizací zakázky.

Ohňostroje na míru reference

MÁTE ZÁJEM O OHŇOSTROJ NA MÍRU?

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Probereme Vaší představu ohňostroje, ochotně Vám poradíme a případně vypočítáme cenu zakázky.

Tel: +420 602 790 572

E-mail: obchod@ohnostrojekralik.cz

RYCHLÝ KONTAKT

 

+420 602 671 452

+420 541 241 438

obchod@ohnostrojekralik.cz

 

Po-Pá: 7:30 - 22:00 h

So-Ne: 8:00 - 20:00 h

logo

 

Kvalitní nabídka ohňostrojů a ohňostroje na zakázku

 

© 2023 OhnostrojeKralik.cz