S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Úvod » Dětská pyrotechnika

Dětská pyrotechnika

Kdo z nás v dětství nemiloval bouchací kuličky, petardy, zápalné šňůry, motýly a další drobnou pyrotechniku? Zábavná pyrotechnika se těší notorické oblíbenosti mezi dětmi. V této kategorii si můžete pořídit bouchací kuličky, sady petard a další dětské pyrotechniky. Žádnou petardu však samozřejmě nemohou odpalovat děti – malé petardy jsou k prodeji od 18 let, petardy dumbum pak od 21 let.

Cena 170 Kč

SKLADEM

Najdete zde pravidelně aktualizované pyrotechnické výrobky, které spadají do první kategorie. Pyrotechnické výrobky označené CAT I. mohou používat i mladiství od 15 let. Samozřejmě i zde je třeba používat zábavnou pyrotechniku s rozumem a na bezpečném místě, aby nedošlo ke zraněním či majetkovým škodám. Dejte tedy na své děti raději pozor a instruujte je ohledně zásad bezpečnosti. Přestože jsou zde nabízené produkty uváděné jako hračky, k menším zraněním či popálením by při špatné manipulaci teoreticky dojít mohlo.

Dětské ohňostroje udělají radost celé rodině ( na oslavu to nejlepší )


V kategorii dětské pyrotechniky najdete vynikající menší žertovné ohňostrojové a pyrotechnické efekty pro pobavení. Dětská pyrotechnika je určena pro venkovní použití. Udělejte svým dětem radost a kupte si trochu bouchacích kuliček. Dejte si ale pozor, ve kterou denní dobu a kde je odpalujete, abyste neudělali „radost“ také sousedům.