S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Dýmovnice prodej
Dýmovnice prodej: zábavní pyrotechnika za skvělé ceny

Mezi nejoblíbenější druh zábavné pyrotechniky jednoznačně patří dýmovnice. Kouřový efekt, který vytváří, nadchne každého. Dají se proto využít nejen na sportovních utkáních, odkud je asi znáte i vy, ale i při nejrůznějších oslavách, na večírcích, jako doplněk ohňostrojů nebo oživení airsoftových a paintballových bitev. Ocení je i fotografové, kteří rádi pořizují netradiční snímky v exteriéru.

Dýmovnice najdete v sortimentu našeho e-shopu, který vám nabízí kvalitní a bezpečnou pyrotechniku pro každou příležitost. Všechny naše produkty jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS), proto u nich máte jistotu, že splňují bezpečnostní standardy.

Použití dýmovnice je snadné. Stačí ji zapálit, počkat v bezpečné vzdálenosti a za chvilku už se z ní valí hustý kouř. Ten může být obyčejný bílý nebo i barevný, typickými odstíny jsou zelená, červená a modrá. Je jen na vás, jaký pro vaše potřeby zvolíte. Vybírat můžete i podle toho, jak dlouho bude dýmovnice produkovat kouř. U některých to trvá 30 sekund, u jiných minutu.

Prodej dýmovnic a další zábavní pyrotechniky

Kromě dýmovnic vám nabízíme i další druhy pyrotechniky. Součástí sortimentu jsou zahradní a svatební ohňostroje, kompakty, římské svíce, petardy i například legendární bouchací kuličky. Naše nabídka zahrnuje výrobky z první, druhé a třetí kategorie. S nimi souvisí věkové omezení pro nákup. Přehled uvádíme dále:

  • kategorie I. – prodej od 15 let
  • kategorie II. – prodej od 18 let
  • kategorie III. – prodej od 21 let

Pokud hledáte nejvhodnější pyrotechniku na oslavu nebo večírek, která vám zajistí skvělou podívanou, doporučujeme vám tzv. kompakty. Jedná se o řešení na klíč, které zvládne obsloužit každý. Výsledek přitom vypadá jako profesionální světelná show. Uvést je můžete právě dýmovnicemi, které navnadí na tu správnou vlnu. Pak už jen stačí zapálit zápalnici od kompaktního ohňostroje, obrátit pohled směrem k obloze a kochat se barevným koncertem, který na ní pyrotechnika rozehraje. A o dokonalý zážitek je postaráno, zvláště u těch největších řešení s 200 ranami.

SHÁNÍTE KVALITNÍ DÝMOVNICE?

DOPORUČUJEME PROHLÉDNOUT SI NABÍDKU BAREVNÝCH RDG DÝMOVNIC

Nabídka dýmovnic

Nabídka ohňostrojů na svatbu