S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Dýmovnice RDG
Vytvořte skvělý kouřový efekt pomocí dýmovnice RDG

Hrajete rádi paintball a airsoft? Hledáte způsob, jak ozvláštnit vystoupení na oslavě? Chystáte se pořádně fandit svému oblíbenému sportovnímu týmu? V těchto a dalších podobných situacích by vám neměla chybět dýmovnice RDG, se kterou snadno vytvoříte perfektní dýmovou clonu.

Dýmovnice se výborně hodí k maskování objektů, pro krytí skupiny při přesunech nebo k navození jedinečné atmosféry při nejrůznějších příležitostech. Funguje na jednoduchém principu – po zapálení se po určité chvíli začne z tubusu valit hustý kouř, buď bezbarvý, resp. bílý, nebo ve zvoleném odstínu (např. zelený, modrý či červený).

Ačkoliv by se mohlo zdát, že dýmovnice je výdobytkem moderní doby, není tomu tak. Už v roce 1848 zdokonalil čínské ohňostroje ze 17. století vynálezce Robert Yale, který tak vyrobil první moderní dýmovnici.

Kde koupit kvalitní dýmovnice RDG?

V našem e-shopu najdete bohatý výběr dýmovnic typu RDG1 i RDG2. Vyberte si z různých barev. A abyste věděli, na jaký efektní dým se můžete těšit, u každého produktu jsme pro vás připravili video. Nezapomeňte, že spadají do kategorie P1, která je určena pro prodej osobám ve věku minimálně 18 let.

Jsme specialisté na pyrotechniku už více jak 20 let. U nás tak máte jistotu, že zakoupíte kvalitní a bezpečné produkty, které vám zajistí spoustu zábavy. Všechny jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS), splní tak požadavky i těch nejnáročnějších z vás.

Kromě dýmovnic RDG u nás najdete i další zábavní pyrotechniku, která zpestří oslavu, večírek nebo třeba svatbu. Rozmanitý sortiment zahrnuje petardy, římské svíce i ohňostroje včetně oblíbených kompaktů. Zboží se liší nejen efektem, ale také svou kategorií. Podívejte se na stručný přehled, co které označení znamená:

  • Produkty kategorie I. – prodej možný osobám od 15 let
  • Produkty kategorie II. – prodej možný osobám od 18 let
  • Produkty kategorie III. – prodej možný osobám od 21 let

NABÍDKA DÝMOVNIC RDG

 

Dýmovnice RDG

Nabídka ohňostrojů na svatbu