S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Kompaktní ohňostroje
Kompaktní ohňostroje

Pořádáte zahradní party, svatbu, firemní večírek nebo třeba oslavu? Hledáte bezpečný a cenově dostupný ohňostroj, který byste bez problému zvládli odpálit sami? V tom případě si prohlédněte naše kompaktní ohňostroje – jsou pro vás ideální volbou. Výhodou našich kompaktů je především právě jejich snadné použití, pro které nebudete potřebovat žádné zvláštní povolení ani dovednosti. Kompaktní sestavy našich ohňostrojů jednoduše rozestavte na rovnou a nehořlavou plochu a postarejte se o zabezpečení odstupu od kompaktu v určitém okruhu (ten se může lišit podle typu vámi vybraného ohňostroje). Pak už jen stačí zapálit připravenou zápalnou šňůru.


Jak vybrat vhodný ohňostroj?

JAKÝ VLIV MÁ PRŮMĚR MOŽDÍŘE (RÁNY) U KOMPAKTNÍHO OHŇOSTROJE?


Jednoduše řečeno, čím větší průměr moždíře (rány) ohňostroj má, tím vyšší dolet a velikost efektu na obloze.

 

Působivé kompaktní ohňostroje se snadnou obsluhou

Vyberte si kompaktní ohňostroj o velikosti vhodné pro vaši akci. Na menší událost (nebo pokud si chcete naše produkty nejprve otestovat) vám bude stačit menší kompakt, který má něco přes 20 ran. Na velké slavnostní události si potom můžete pořídit větší, klidně až o 200 ran. Při zakoupení sestavy našich kompaktních ohňostrojů vám samozřejmě dodáme podrobný návod, ve kterém najdete veškeré potřebné instrukce k instalaci a odpálení kompaktního ohňostroje. Při dodržení všech základních bezpečnostních zásad jsou naše ohňostroje a zábavní pyrotechnika naprosto bezpečné.

Bohatý výběr dostupných a bezpečných kompaktních ohňostrojů

Prodejem, distribucí a sestavováním ohňostrojů a zábavné pyrotechniky se zabýváme již přes dvacet let, a proto vám vždy nabídneme široký výběr působivých ohňostrojů za rozumné ceny. Nákup kompaktních ohňostrojů online v našem elektronickém obchodě je nejjednodušší a cenově nejdostupnější cestou, jak si můžete sami zařídit parádní pyrotechnickou show. Déšť pestrobarevných raket, světlic a vybuchujících světel jistě udělá radost všem vašim hostům. Dopřejte svým blízkým nezapomenutelnou noc. Výběr toho pravého ohňostroje se vám snažíme vždy co nejvíce usnadnit. Všimněte si například, že každý kompaktní ohňostroj má ve svém popisu video, které ukazuje, jak jeho použití vypadá v praxi. Před výběrem si tedy můžete prohlédnout, jak přesně bude váš ohňostroj vypadat.

Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje