S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Levná Pyrotechnika
Levná pyrotechnika, kvalitní a bezpečná – víte, kde ji seženete?

Při nákupu zábavní pyrotechniky se spousta lidí ohlíží především na cenu. Hledají tu nejnižší, ale při tom zapomínají na to, že všechny tyto produkty musí být hlavně bezpečné. Velké riziko v tomto ohledu představují především nespecializované obchody a prodejci na tržištích, kde je sice zboží levné, ale to je také většinou jeho jediná výhoda. V tom lepším případě vůbec nefunguje, v tom horším ne tak, jak by mělo. Což je u pyrotechniky samozřejmě velmi nežádoucí.

Neriskujte zdraví vaše a vašich blízkých a obraťte se na nás. Jsme odborníci na pyrotechniku už více jak 20 let a všechny naše produkty jsou schválené  Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). Proto stoprocentně splňují všechny bezpečnostní standardy a překvapí vás pouze mile, a to skvělým světelným či zvukovým efektem.

Vše od petard až po velké působivé ohňostroje

Naše nabídka je velmi pestrá a každý si v ní určitě najde to své pro oživení chystané akce. Máme různé typy zahradních a svatebních ohňostrojů, římské svíce, petardy, fontány i dýmovnice. Kromě toho u nás pořídíte i příslušenství a další potřebný materiál. Co je však naší největší chloubou, to jsou kompaktní ohňostroje.

Kompakty nabízí podívanou jako od profesionálů s tím rozdílem, že jsou finančně dostupnější a jejich odpálení si obstaráte sami. Nevyžaduje totiž žádné odborné znalosti nebo oprávnění. Kompaktní pyrotechniku vám dodáme ve formě kostek, které jsou složené z papírových roliček slepených dohromady. Utváří tak sestavu moždířů a v každém z nich je umístěna jedna puma. Vše je spojeno jednou zápalnicí. Po jejím zapálení dojde postupně k odpálení všech pum. I s vybalením a umístěním na vhodné místo vám tak spuštění nádherné světelné show na obloze nezabere více jak pár minut.

Při výběru se vždy orientujte podle toho, co od pyrotechniky očekáváte a pro jakou akci je určena. Na menší rodinné oslavě si vystačíte se základními kompakty, ale silvestrovský večírek už si žádá velkolepější řešení. Zvažte také, jaký typ efektů udělá ten správný dojem.

AKČNÍ NABÍDKA PYROTECHNIKY

NAKUPUJTE KVALITNÍ PYROTECHNIKU V AKCI


Nabídka ohňostrojů na svatbu