S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Ohňostroje Hradec Králové
Ohňostroje Hradec Králové: Spolehlivý e-shop

Plánujete koupi ohňostroje v Hradci Králové? Obraťte se na nás. Jsme specialisté a na trhu úspěšně působíme už od roku 1995. Zábavní pyrotechniku nejenže prodáváme, ale také sestavujeme. A proto o ní víme opravdu všechno. Pokud tedy chcete mít jistotu, že pořídíte kvalitní a bezpečné produkty od profesionálního prodejce, podívejte se na náš e-shop.

Zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den, obdržíte ho do 48 hodin od objednání. Nemusíte se tak obávat, že by na vaši akci nedorazilo včas. Co všechno u nás tedy najdete?

Různé druhy ohňostrojů pro každou příležitost

Ať už se chystáte uspořádat malý domácí večírek či velkou firemní party, v naší široké nabídce najdete vše pro působivé překvapení a oživení, jaké by měl ohňostroj zajistit. Nechybí zahradní a svatební ohňostroje na jeden odpal ani vyhledávané kompakty, které se v mnohém přibližují profesionálním světelným show. Na rozdíl od nich ale nevyžadují složité sestavování. Stačí je jen postavit na vhodné místo, zapálit zápalnic a je to.

Abychom vám výběr co nejvíce ulehčili, najdete u každého produktu video, ve kterém si můžete prohlédnout výsledný efekt. Ohňostroje jsou také přehledně rozdělené do kategorií podle velikosti nebo počtu ran.


Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Petardy, římské svíce, dýmovnice a mnohem více

Kromě ohňostrojů nabízíme i dalšízábavní pyrotechniku pro Hradec Králové a další města. Ze všech jmenujme parádní dýmovnice včetně těch s barevným kouřem, skvělé neokoukané fontány a prvotřídní petardy, mezi nimiž najdete i legendární Dum Bum.

A protože se snažíme poskytovat vám vždy ty nejzajímavější produkty na trhu, nabídku pravidelně aktualizujeme a rozšiřujeme. Stejně jako u ohňostrojů, i u tohoto zboží můžete zhlédnout video, které vám tak určitě významně pomůže s rozhodováním, co pořídit.

Nabízíme produkty ze tří pyrotechnických kategorií. Víte, že jejich prodej je omezen věkem? Podívejte se, od kolika let můžete který typ zakoupit:

  • Produkty I. kategorie – prodej možný osobám od 15 let
  • Produkty II. kategorie – prodej možný osobám od 18 let
  • Produkty III. kategorie – prodej možný osobám od 21 let