S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Ohňostroje Plzeň
Ohňostroje Plzeň – víte, kde koupit kvalitní pyrotechniku?

Chystáte se pořádat akci, kterou chcete zpestřit barevným koncertem na obloze? Sháníte ohňostroje v Plzni? U nás jste na správné adrese. Máme široký sortiment, skvělé ceny a hlavně bezpečné a kvalitní produkty. Zboží vám navíc dodáme opravdu rychle.

Na trhu úspěšně působíme už více jak 20 let. Díky bohatým zkušenostem vám můžeme fundovaně poradit, jaké efekty zvolit, aby ohňostroj nejen ohromil vaše hosty, ale aby například korespondoval s tematikou či barevným laděním večírku. U nás navíc máte jistotu, že všechny výrobky splňují potřebné bezpečnostní standardy. Jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS).


Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Tři tipy pro výběr ohňostroje Plzeň

Abyste zvolili nejlepší ohňostroj pro vaši oslavu nebo jinou příležitost, sepsali jsme pro vás tři rady, které vám s výběrem pomohou.

1. Stanovte si rozpočet

Než se pustíte do nákupu, určete si, kolik chcete do ohňostroje investovat. Výběr se vám tak potřebně zúží. U nás si v tomto ohledu vybere opravdu každý. Naše nabídka zahrnuje produkty s pořizovací cenou od cca 150 Kč až po výjimečné světelné show za několik tisíc Kč.

2. Zvažte délku ohňostroje

Tento bod úzce souvisí s prvním – větší rozpočet znamená i delší podívanou. Myslete proto na program akce, její charakter i očekávání hostů. Je jasné, že důležitý firemní večírek nebo svatební hostina vyžaduje delší a honosnější ohňostroj než například víkendové grilování.

3. Myslete na místo odpalu

Před nákupem je dále vhodné znát parametry místa, kde budete ohňostroj odpalovat. Jestliže se v dané lokalitě nachází stromy či dráty, nejsou příliš vhodné výrobky s efekty do písmene W, kdy střely létají hodně do stran, ale spíše ty směrované kolmo vzhůru.

Oblíbené kompakty slibují velkolepou podívanou

Dlouhodobě nejvyhledávanější kategorií jsou tzv. kompaktní ohňostroje. V čem jsou výjimečné? Snadnou obsluhou a bohatými efekty. Stačí u nich jen zapálit zápalnou šňůru a pak už se jen kochat pohledem na střídající se tvary a barvy. Najdete u nás menší provedení s cca 16 ranami, ale i typy disponující až 200 ranami, které uspokojí i ty nejnáročnější diváky.