S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Petardy Brno
Petardy Brno: tipy na 3 nejzajímavější druhy

Hledáte petardy v Brně a okolí a nedokážete se rozhodnout, jaké vybrat? Pak přesně pro vás jsou následující řádky, na kterých vám představíme jedny z nejoblíbenějších kousků.

Zábavní pyrotechnika už dávno není doplněk silvestrovských oslav, kdy se ulicemi nese zvuk výbuchů a obloha září všemi barvami. Stává se součástí i běžných víkendových oslav, narozeninových večírků nebo třeba svateb. Využívají ji i adrenalinoví nadšenci v airsoft bitvách. A právě petardy jsou stálice, na které nedá dopustit spousta lidí. Inspirujte se naším výběrem a najděte si i vy vašeho favorita.

1. Dum Bum

Legenda mezi petardami, tak by se dala nazvat Dum Bum. Nabízí zvukový efekt o síle až úctyhodných 119 decibelů. Takovou explozi jen tak někdo nepřeslechne. A navíc se dočkáte i záblesku. Patří do kategorie III, kterou je možné prodávat osobám od 21 let.

2. Bouchací koberec

Zvuk, při kterém se vám vybaví kadence, s jakou pálí samopal. To přináší bouchací koberec. Může mít až 1 000 ran, ke kterým postupně dochází po zapálení knotu. Efekt u tohoto typu trvá přes minutu! Kobereček vám zkrátka připraví monstrózní zážitek, ještě umocněný záblesky u odpalu jednotlivých petard. Patří do kategorie II, kterou je možné prodávat osobám od 18 let.

3. La Bomba

Extra silná rána, to většinou najdete v popisku této petardy s výmluvným názvem. Zvukový efekt doplňuje záblesk. Taková kombinace se postará o super zážitek. Stačí jen zapálit knotek, odhodit do bezpečného prostoru ve vzdálenosti 10 metrů a čekat na výbuch, který nastane zhruba po 5–10 vteřinách. Patří do kategorie III, prodej je tedy možný osobám od 21 let.

Kde petardy Brno koupit?

Pokud chcete mít jistotu kvality, navštivte náš e-shop. V rozmanité nabídce petard  a dalších druhů pyrotechniky si zaručeně vyberete. Všechny produkty mají video, ve kterém si výsledný efekt můžete pohodlně prohlédnout. Jsme specialisté, na trhu působíme už od roku 1995. A co více, naše produkty jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS).

DOPORUČUJEME OBLÍBENÉ PETARDY DUMBUM NEBO LA BOMBA

Petardy pyrotechnika

Nabídka ohňostrojů na svatbu