S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Petardy dumbum
Stálice mezi zábavní pyrotechnikou: petardy dumbum

Když se řekne zábavná pyrotechnika, spousta lidí si asi představí známé petardy dumbum. Není se čemu divit, vždyť nabízí kombinaci jedinečného zvukového efektuo síle několik desítek decibelů a záblesku. Výsledek je tak vždy ohromující. Pokud se chystáte k jejich nákupu, připomeňte si, co od nich můžete očekávat.

O tom, že jde o skutečně výjimečný kousek, svědčí i fakt, že ještě nedávno bylo možné pořídit jej jen s pyrotechnickým průkazem. Dnes si ho můžete užívat i vy, samozřejmě za předpokladu dodržení bezpečnostních zásad. A také vám musí být v okamžiku nákupu 21 let. Petardy Dum Bum totiž spadají do pyrotechnické kategorie III.

Použití petardy dumbum

Je to snadné – zapálíte knot a odhodíte do bezpečné vzdálenosti alespoň 10 metrů. Do cca 10 vteřin se ozve výbuch a objeví záblesk. Ještě než se začnete odpalováním pyrotechniky bavit, důkladně si zkontrolujte celé místo, aby se v něm nenacházely hořlavé materiály. Vyloučeno je také zapalování petard uprostřed davu a v podobných situacích. Myslete na zdraví své i všech okolo a používejte petardy s rozumem, jen tak si z akce či oslavy odnesete samé nezapomenutelné a výjimečné vzpomínky.

Petardy dumbum kupujte výhradně u specialistů

Jakoukoliv zábavní pyrotechniku byste měli pořizovat pouze ve specializovaných obchodech. Vyvarujte se nákupu na tržnicích, kde vás sice lákají nízkou cenou, ale to je asi tak jediná výhoda tamějších produktů. Bývají nekvalitní a to znamená, že i nebezpečné. V lepším případě petarda selže, v tom horším vybuchne jindy nebo jinak, než by měla. A neštěstí je hned na světě.

Petardy proto vybírejte jen u odborníků, kteří vám dokáží také fundovaně poradit. Mezi ně patříme i my. Prodejem, distribucí a sestavováním pyrotechniky se zabýváme už od roku 1995. Díky tomu máme bohaté zkušenosti. A co je pro vás nejpodstatnější – naše produkty jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS), což zaručuje, že splňují všechny bezpečnostní standardy. Podívejte se na naši bohatou nabídku. Součástí popisků zboží jsou u nás i videa, ve kterých si efekty prohlédnete, abyste měli jistotu, že vám budou plně vyhovovat.

PETARDY DUMBUM

 

Petardy DUMBUM

Nabídka ohňostrojů na svatbu