S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Petardy Praha
Petardy Praha: 5 tipů pro správný výběr

Čeká vás nákup petard v Praze a okolí? Poradíme vám, nad čím byste se měli zamyslet, než se pustíte do výběru. Jen tak zvolíte pyrotechniku, která nadchne diváky a nenaštve sousedy a obyvatele okolních domů.

Petardy jsou mezi uživateli pyrotechniky velmi oblíbené, protože nabízí perfektní zvukové efekty – drobné rány a výbuchy i silné exploze o více jak 100 dB. U některých druhů se setkáte i se světelným efektem v podobě záblesku. Odpalování petard je tak při dodržení nutných bezpečnostních zásad skvělá zábava. Na co všechno byste měli myslet, když se je chystáte pořídit?

1. Lokalita je zásadní

Pokud nemáte k dispozici dostatečně velký a bezpečný prostor, kde je možné petardy zapalovat, raději se poohlédněte po jiném typu pyrotechniky. Jakmile petardu zapálíte, je nutné ji odhodit od sebe a samozřejmě mimo ostatní lidi, případně od ní poodejít. Také se nesmí v nejbližším okolí nacházet hořlavé materiály a látky.

2. Můžete si petardy zakoupit?

Zákon dělí pyrotechniku do 3 kategorií. Petardy Praha většinou spadají do druhé a třetí. Jejich prodej je tak možný osobám od 18 (kategorie II) a od 21 let (kategorie III). V našem e-shopu z druhé kategorie pořídíte například fantastický bouchací koberec, ze třetí proslulé Dum Bum petardy.

3. Bezpečné produkty mají schválení ČÚZZS

Nejdůležitějším parametrem jakékoliv pyrotechniky je její bezpečnost. Proto dbejte na to, aby byla řádně označena a opatřena jasným návodem k použití. Na nás se v tomto ohledu můžete stoprocentně spolehnout, protože naše produkty získaly povolení od Českého úřadu pro zkoušení zbraní a střeliva.

4. Čím hlasitější efekt, tím odlehlejší místo byste měli zvolit

Bouchající petardy v Praze vás zaručeně pobaví, méně už však zpravidla vaše sousedy nebo další obyvatele okolních domů. Buďte ohleduplní a užívejte si efekty v místech, kde nebudete rušit ostatní nebo děsit domácí mazlíčky.

5. Tržnicím se obloukem vyhněte

A to nejpodstatnější na závěr – petardy vždy vybírejte zásadně u specialistů. A těmi prodejci na tržnicích a dalších podobných místech rozhodně nejsou. A co více, pyrotechnika z trhu může být dokonce nebezpečná. Obraťte se na nás, máme za sebou více jak 20 let zkušeností a velmi rádi se o ně s vámi podělíme.

DOPORUČUJEME OBLÍBENÉ PETARDY DUMBUM NEBO LA BOMBA

Petardy pyrotechnika

Nabídka ohňostrojů na svatbu