Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
JSME TU PRO VÁS 8.00-22.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Pyrotechnika Brno
Pyrotechnika Brno

Hledáte spolehlivou a cenově dostupnou dodávku zábavné pyrotechniky v Brně a okolí? Potřebujete uspořádat večírek, party, oslavu, Silvestrovskou zábavu nebo jinou akci, která se bez působivého pestrobarevného ohňostroje na nočním nebi prostě neobejde? V tom případě jste na správné adrese – máme pro vás bohatou nabídku kompaktní pyrotechniky, zahradních ohňostrojů, svatebních ohňostrojů i drobné zábavné pyrotechniky, mezi kterými jistě najdete to, co hledáte.

Pokud chcete návštěvníky své akce ohromit profesionálně vypadajícím ohňostrojem, nemusíte si hned najímat drahé pyrotechniky a specializované firmy. Stačí si pořídit naše kompaktní sady ohňostrojů. Již přes dvacet let vám nabízíme bezpečnou, cenově dostupnou a snadno ovladatelnou pyrotechniku, se kterou si zvládnete zařídit parádní ohňostroj sami. Proces instalace a odpálení naši pyrotechniky je vymyšlen tak, abychom jej co nejvíce usnadnili i člověku, který něco takového dělá třeba poprvé. Stačí položit pyrotechniku na nehořlavý podklad a zapálit zápalnou šňůru – za pár okamžiků již můžete z bezpečné vzdálenosti sledovat pestrobarevný působivý ohňostroj za doprovodu zvukových efektů.

Pyrotechnika Brno: najdete u nás vybavení na malé i velké ohňostroje

Co v našem e-shopu najdete? Různé druhy zahradních a svatebních ohňostrojů, světlic, římských svící, drobné dětské pyrotechniky, ale především velmi bohatou nabídku multikaliberních kompaktních ohňostrojů. Co je to kompaktní ohňostroj? Jednoduše řečeno jde vlastně o jakýsi domácí ohňostroj na klíč, který je vytvořen tak, aby jeho odpálení jednoduše zvládl každý uživatel.

Kompaktní pyrotechniku vám dodáváme ve formě kostek, složených z velkého množství papírových roliček. Ty jsou slepeny dohromady a tvoří tak sestavu hmoždířů, kde je v každém jedna puma. Kompaktní ohňostroj je propojen jedinou zápalnicí tak, aby postupně došlo k odpálení všech pum. Tento způsob umožňuje zapálení celého kompaktu najednou a redukuje také čas nachystání celého systému na pár minut. Na skladě pro vás máme nabídku pyrotechniky na malé i velké akce – začínají někde na 20 ranách a končí na velkých kompaktech s 200 ranami. Každý produkt si můžete navíc prohlédnout na videu, kde v praxi uvidíte, jak jeho odpálení vypadá. Díky tomu si můžete být vždy jisti, že kupujete to, co se vám bude na vaší akci opravdu líbit.


Snadný výběr ohňostrojů

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


RYCHLÝ KONTAKT

 

+420 602 671 452

+420 541 241 438

obchod@ohnostrojekralik.cz

 

Po-Pá: 7:30 - 22:00 h

So-Ne: 8:00 - 20:00 h

logo

 

Kvalitní nabídka ohňostrojů a ohňostroje na zakázku

 

© 2023 OhnostrojeKralik.cz