S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Pyrotechnika online
Pyrotechnika online – nakupujte nejen ohňostroje z pohodlí domova

Sháníte pyrotechniku? Ušetřete čas i peníze a nakupujte ji online přes internet. V našem e-shopu si určitě vyberete. Máme bohatou nabídku petard, dýmovnic, římských svící a ohňostrojů a dalších typů, které vám zajistí výjimečný zážitek. Efekty si můžete prohlédnout v přiložených videích, abyste přesně věděli, na co se můžete před odpálením těšit.

Jsme specialisté na zábavní pyrotechniku a na trhu působíme už od roku 1995. Všechny naše produkty jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). U nás tak máte jistotu, že pořídíte nejen kvalitní, ale především bezpečné výrobky, se kterými vás nečeká žádné nepříjemné překvapení.

Pro menší nebo víkendové zábavy doporučujeme římské svíce. Jestliže jste fanoušky airsoft bitev, okořeňte tu příští nějakou dýmovnicí nebo petardou, nadchne to každého účastníka. Najdete u nás i výbavu pro party, večírky a nejen silvestrovské oslavy – malé a velké ohňostroje, které poskytují podívanou jako profesionálně připravené show.

Mimochodem, věděli jste, že pyrotechnika je stále oblíbenějším doplňkem žádostí o ruku a podobných vyznání? Barvami rozzářené nebe totiž ještě více umocní výjimečnost dané chvíle. Pokud vás tedy podobná záležitost čeká, zařaďte na program i ohňostroj. Uvidíte, že zabodujete!

Přehled kategorií pyrotechniky online

Náš bohatý sortiment zahrnuje produkty spadající do první, druhé i třetí pyrotechnické kategorie. Jejich prodej má věkové omezení.

  • Výrobky kategorie I. – prodej možný osobám od 15 let (dříve označováno jako I. třída)
  • Výrobky kategorie II. – prodej možný osobám od 18 let (dříve označováno jako II. třída)
  • Výrobky kategorie III. – prodej možný osobám od 21 let (dříve označováno jako III. třída)

Náš tip: kompaktní ohňostroje

Mezi nejoblíbenější produkty se řadí kompakty, které umožňují zorganizovat působivý ohňostroj jako od profesionálů třeba u vás na zahradě. Jejich obsluhu zvládne každý, přitom však nabízejí podívanou, jako kdybyste byli na propracované světelné show. Kompaktní ohňostroj jen vybalíte z krabice, umístíte na vhodnou plochu a zapálíte u něj zápalnou šňůru. Poté postupně dochází k odpalování jednotlivých částí, ze kterých je sestaven. Vybírat můžete nejen podle počtu ran, ale i výsledného efektu.

 

Snadný výběr pyrotechniky

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje