S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Pyrotechnika Praha
Pyrotechnika Praha

Hledáte prodej kvalitní, dostupné a bezpečné pyrotechniky v Praze? Navštivte náš e-shop, určitě si vyberete. Máme pro vás bohatou nabídku zábavné pyrotechniky, ohňostrojů, kompaktů, svatebních ohňostrojů, světlic, římských svící i drobné dětské pyrotechniky. S distribucí pyrotechniky nejen v Praze máme bohaté zkušenosti – vždyť ohňostroji a související tématikou se profesionálně zabýváme již od roku 1995!


Snadný výběr pyrotechniky

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje


Proč při hledání pyrotechniky v Praze nakoupit u nás?

Jaké výhody vám nabídne nákup v našem obchodě? K největším přednostem našich ohňostrojů a pyrotechnického sortimentu patří nejen vysoká kvalita, ale také dostupná cena a snadné použití. Jejich instalaci a odpálení v pohodě zvládnete i bez nutnosti asistence pyrotechnika nebo jiného odborníka. Nepotřebujete také žádné speciální povolení nebo průkaz odpalovače. Pro jistotu si však ověřte, zda pořádáním ohňostrojů neporušujete žádné místní vyhlášky a nařízení. Všechny námi nabízené produkty jsou také samozřejmě schváleny Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS), takže naše ohňostroje splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Pyrotechnika Praha: působivé ohňostroje se snadnou manipulací

Ani s naší vysoce bezpečnou pyrotechnikou nezapomeňte vždy dodržet základní bezpečnostní zásady – ohňostroje pokládejte na nehořlavý povrch a dodržte takzvaný bezpečnostní okruh (podívejte se do návodu dodaném s pyrotechnikou, dočtete se tam, do kolika metrů byste měli při odpalu ustoupit). Kompaktní ohňostroje zajistěte proti převrácení, jinak by mohly nekontrolovatelně střílet rakety do okolí. Manipulace s našimi ohňostroji je poté už opravdu velmi jednoduchá – stačí zapálit zápalnou šňůru a užít si nádherný ohňostroj s blízkými a hosty. V naší nabídce kompaktních ohňostrojů najdete menší pyrotechnické sady na oslavu s 23 ranami i opravdu multikaliberní ohňostroje, které mají až dvě stě ran. Naše nabídky pyrotechniky v Praze vám umožní uspořádat ohňostroj, který téměř dosahuje velkoleposti profesionální světelné show.

Abyste si u nás vždy vybrali vysněný ohňostroj, jsou všechny naše produkty opatřeny videi, kde se můžete podívat, jak vypadá světelná a zvuková show v praxi. Díky tomu můžete mít jistotu, že na noc s naší zábavnou pyrotechnikou v Praze či jinde opravdu nikdo z přihlížejících nezapomene.