S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Pyrotechnika prodej
Pyrotechnika prodej: víte, kde sehnat kvalitní a bezpečné ohňostroje?

Zábavná pyrotechnika už dávno není součástí jen silvestrovských oslav. Stále častěji je využívána jako zpestření narozeninových večírků, svateb, originálních žádostí o ruku a dalších méně i více významných událostí. Při nákupu však spousta lidí dělá zásadní chybu – ohlíží se pouze na cenu. Nedopouštějte se stejného omylu i vy a dbejte na to, aby vámi zvolené produkty byly především kvalitní a bezpečné.

Dejte si proto pozor na nákup na tržištích a v nespecializovaných obchodech, které sice lákají nízkou cenou, ale to je asi tak všechno, co mohou jako výhodu nabídnout. V tom lepším případě pyrotechnika nebude vůbec funkční, v tom horším způsobí nějaký problém, když vybuchne dříve nebo jinak, než očekáváte. Jak se tedy vyvarovat rizik spojených s nekvalitními ohňostroji, petardami, dělobuchy? Jednoduše, pořizujte je výhradně u ověřených prodejců.

Pyrotechnika prodej – tip na e-shop s velkým výběrem

Obraťte se na nás a mějte jistotu, že nakoupíte prvotřídní zboží. Na prodej pyrotechniky a její sestavování se specializujeme už od roku 1995. Všechny naše produkty splňují důležité bezpečnostní standardy a jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). A vysokých cen se v našem e-shopu rozhodně nemusíte obávat.

Petardy, římské svíce, ohňostroje a mnohem více

Naše rozmanitá nabídka zahrnuje pyrotechniku vhodnou pro nejrůznější příležitosti. Vyberte si tu nejlepší pro vaši oslavu, party či jinou důležitou akci. Najdete u nás zahradní i svatební ohňostroje, oblíbené římské svíce, petardy, dýmovnice i fontány a také jedinečné kompakty neboli kompaktní sady ohňostrojů. Ty představují skvělou volbu pro každého, kdo chce vytvořit velkolepou světelnou show, aniž by musel oslovit profesionály. Nevyžadují žádné odborné znalosti nebo oprávnění.

Použití kompaktů je velmi jednoduché, jejich odpálení je otázkou několika málo minut. Přitom vám poskytnou úžasný zážitek při pohledu na oblohu rozzářenou všemi barvami. Kompaktní ohňostroj dodáváme v podobě kostek, které se skládají z papírových roliček slepených dohromady. Vytvářejí tak sestavu moždířů, z nichž každý uvnitř ukrývá jednu pumu. Všechny jsou propojené jednou zápalnicí. Jakmile ji zapálíte, postupně dojde k odpálení všech pum. Můžete volit nejen podle typu efektu, ale i počtu ran. Menší kompakty disponují 20 ranami, ty velké až 200.


Snadný výběr pyrotechniky

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje