S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Svatební ohňostroj
Svatební ohňostroj

Asi se všichni shodneme na tom, že svatba patří k těm výjimečným chvílím, které si všichni chceme pamatovat. A právě proto musí být přípravy na svatbu naprosto dokonalé po všech stránkách. Nezáleží na tom, jestli se berete v kostele, na radnici, na pláži nebo uprostřed divokých hor, vždy budete potřebovat skvělé občerstvení, výzdobu, hudbu a něco jako zlatý hřeb na závěr svatební oslavy. Co může být lepšího než majestátní svatební ohňostroj, který vaši vzácnou chvíli vtiskne zářivým rukopisem do nočního nebe? Rádi vám pomůžeme takový ohňostroj zajistit.

Působivé svatební ohňostroje, které si můžete sami odpálit

Nemusíte být zrovna milionáři, už tak vás pravděpodobně stála svatba nemalou částku. Profesionálně vypadající svatební ohňostroj si však u nás můžete pořídit i bez asistence pyrotechniků nebo rovnou celé specializované firmy. Sestavujeme pro vás kompaktní svatební ohňostroje, které vypadají opravdu skvěle, ale především je zvládnete nainstalovat a odpálit sami. Pro odpal našich sestav svatebních ohňostrojů nepotřebujete žádné speciální povolení ani průkaz odpalovače.

Ujistěte se však nejdříve, že pořádáním ohňostroje neporušujete žádnou místní vyhlášku (týkají se většinou denní doby či míst, ve kterých můžete ohňostroje odpalovat). Naše kompaktní sestavy stačí jednoduše rozestavit na rovnou a nehořlavou plochu a zajistit bezpečnostní okruh. Ten se liší podle konkrétního typu vámi vybraného ohňostroje. Pak už jen zapalte připravenou zápalnou šňůru a můžete si užívat svůj svatební ohňostroj. Všechna naše pyrotechnika je při dodržení zásad manipulace s ní naprosto bezpečná.

S námi si vždy vyberete ten správný ohňostroj

Nejste si jistí, jak si vybrat ten správný svatební ohňostroj? Jednoduše si prohlédněte naše stránky – každý produkt zábavné pyrotechniky má přiložené video, na kterém můžete ihned vidět, jak ohňostroj vypadá v praxi. Díky tomu si můžete snadno vybrat svůj vysněný svatební ohňostroj. Pokud by vám přeci jen nebylo cokoli jasné, obraťte se prosím na nás prostřednictvím kontaktů. Rádi vám pomůžeme.

JAKO SVATEBNÍ OHŇOSTROJ DOPORUČUJEME NABÍDKU ZAHRADNÍCH OHŇOSTROJŮ

ZAHRADNÍ OHŇOSTROJE MAJÍ SNADNOU MANIPULACI, MNOHO EFEKTŮ A DLOUHÝ ČAS CELÉHO OHŇOSTROJE


Nabídka ohňostrojů na svatbu