S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Zábavní pyrotechnika Praha
Zábavní pyrotechnika Praha promění každou oslavu v nezapomenutelný zážitek

Uspořádat party nebo večírek, na kterém se budou hosté výborně bavit, to není jednoduchá záležitost. Pokud chcete mít jistotu, že jako hostitel nezklamete, vsaďte na jistotu jménem zábavní pyrotechnika. Vždyť co rozzáří oči malých i velkých více než barevný koncert na obloze?

V našem e-shopu si zaručeně vybere každý. Jsme specialisté na prodej a sestavování pyrotechniky všeho druhu. Na trhu úspěšně působíme už přes 20 let a nabízíme kvalitní a bezpečné produkty. Jestliže hledáte pyrotechniku v Praze a okolí, u nás jste na správné adrese.

Bezpečná zábavní pyrotechnika Praha

Všechny naše výrobky jsou schválené Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva (ČÚZZS). Splňují proto potřebné bezpečnostní standardy, které jsou důležitou podmínkou bezproblémového použití.

Široká nabídka zahrnuje ohňostroje, petardy a další pyrotechniku

Ať už pořádáte malou rodinnou oslavu nebo velký firemní večírek, u nás najdete výbavu pro jakoukoliv příležitost. Sortiment zahrnuje drobnou zábavnou pyrotechniku i ohromující světelné show, které vypadají jako od profesionálů.

V e-shopu pro vás máme nachystané zahradní ohňostroje, světlice, kompakty, fontány, petardy i různé příslušenství. Zvláštní kategorií je tzv. dětská pyrotechnika, která mimo jiného obsahuje legendární bouchací kuličky.

Abychom vám poskytovali ty nejzajímavější ohňostroje na trhu, neustále nabídku rozšiřujeme a aktualizujeme. Vše je přehledně uspořádáno v kategoriích, ve kterých snadno najdete to, co hledáte. A protože ani my neradi kupujeme tzv. „zajíce v pytli“, připravili jsme pro vás u každého produktu video, ve kterém si prohlédnete výsledný efekt.

Na závěr bychom vám chtěli připomenout, že i když je pyrotechnika skvělá zábava, neměli byste odpalovat po 22. hodině večerní, kdy platí noční klid. Také vám doporučujeme prostudovat si místní vyhlášku, zda v ní není použití pyrotechniky ještě nějak jinak omezeno.


Snadný výběr pyrotechniky

Malé ohňostrojeStřední ohňostrojeVelké ohňostroje