S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

POŠTOVNÉ ZDARMA Při objednávce nad
2000 Kč
ODESÍLÁME DO 24H Zboží odesíláme nejpozději
následující pracovní den
VIDEO U PRODUKTŮ V detailu každého produktu
naleznete videoukázku
24 LET ZKUŠENOSTÍ Ručíme za kvalitu produktů
a rádi Vám dobře poradíme

Ohňostroje na svatbu
Ohňostroje na svatbu

Svatba je významnou událostí, kterou byste si měli pamatovat celý život. Dokážete si představit správnou svatbu bez pořádného ohňostroje? My ne, a proto pro vás máme nachystány ohňostroje na svatbu, na které žádný z vašich hostů nezapomene.

Vyberte si ohňostroj, který udělá z vaší svatby ideální den

Aby váš svatební den byl opravdu nezapomenutelný, odpalte si ohňostroj z profesionální pyrotechniky. V našem e-shopu najdete reprezentativní malé, střední a velké ohňostroje, ze kterých si určitě vyberete. Víme, že zařízení svatby není levnou záležitostí, a proto se snažíme, aby naše ohňostroje byly cenově dostupné široké veřejnosti. Instalace a manipulace s našimi ohňostroji je opravdu snadná a v pohodě ji zvládnete sami – díky tomu si můžete průběh i přípravu svatebního ohňostroje zrealizovat zcela dle svých představ a individuálních přání.

Ohňostroj na svatbu za rozumnou cenu, který zvládnete odpálit sami

Pořádáte menší svatbu nebo oslavu? V tom případě je pro vás ideální volbou sestava kompaktních pyrotechnických výrobků. Pro odpal těchto ohňostrojů nebudete navíc potřebovat žádné zvláštní povolení. Sestavu zapálíte jednoduchou a jedinou iniciací zápalnice bez potřeby asistence odborníka. Několikaminutový ohňostrojný program sestává z postupného vystřelování různorodých bohatých světelných efektů (například různobarevné kytice, pivoňka, krozeta, blikavka, palma, brokátová koruna či dračí vejce a další). Zajímá vás, jak bude váš ohňostroj vypadat v reálném provedení? Každý náš produkt má na své stránce video, na kterém jeho odpálení uvidíte. Můžete si tak být vždy jisti, že si na svou svatbu objednáte to pravé.

Naše kompaktní sestavy stačí rozestavit na rovnou a nehořlavou plochu, zajistit bezpečnostní okruh (liší se podle typu vámi zvoleného ohňostroje) a zapálit připravenou zápalnou šňůru. Pokud si chcete pořídit opravdu parádní ohňostroj na svatbu a nechcete se zruinovat, nemusíte si objednávat kvůli obstarání ohňostroje specializovanou firmu. U nás zakoupíte efektní ohňostroje za rozumnou cenu, které zvládnete odpálit bez asistence odborníka. Při zakoupení sestavy ohňostroje vám samozřejmě dodáme podrobný návod, a to včetně instrukcí k přesnému postavení.

NA SVATBU DOPORUČUJEME ZAHRADNÍ OHŇOSTROJE

SNADNÁ MANIPULACE, MNOHO EFEKTŮ A DLOUHÝ ČAS OHŇOSTROJE

Ohňostroje na svatbu

Nabídka ohňostrojů na svatbu